Шапка

Євроклубівці ЧОНЛ долучилися до презентації звіту за результатами моніторингових виїздів з документування воєнних злочинів, вчинених російськими військовими на Чернігівщині


Звіт підготували представники громадської організації «Освітній дім прав людини» Освітній дім прав людини в Чернігові / Human Rights House in Chernihiv.

Участь учнівства ліцею в події відбулася в рамках проекту "Війна за європейські цінності: обираємо свободу і демократію!". Досвід документування фактів, пошук та збір інформації, знання про права людини, особливо під час війни допоможуть євроклубівці під час створення документального фільму.
 
 
 
Також спільно з представниками Освітнього дому напрацювали вектори можливої співпраці щодо поширення звіту, повністю та окремих фактів,серед учнівської молоді та в громадах регіону. Громадська організація має свої представництва у 12 країнах світу і вже роблять переклад цього звіту англійською мовою, аби поширити його серед світової журналістської спільноти.
Дякуємо Сергію Бурову, директору Освітнього дому прав людини в Чернігові за багаторічну співпрацю з ліцеєм та Ярослава Кирієнку, керівнику напрямку документування воєнних злочинів організації за можливість долучитися до обговорення.
Проєкт реалізується “За підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».