Шапка

Дайджест цікавих подій на І суспільно-гуманітарному. Тиждень ІІ


Ось і екватор нашого перебування у ліцейній родині. Ще один яскравий, незабутній тиждень. До того ж, тиждень історичних та соціогуманітарних наук.

У понеділок, 24 квітня, учнівство ліцею зустрічали у своїх стінах чудових людей: працівників Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва Чику О.М та Шишову Т.М. Підбили підсумки благодійної акції «Подаруй книгу – поділись добром». Усі зібрані книжки передали в дар бібліотеці для юнацтва, а деякі примірники - до ліцейної. Велика подяка всім, хто поділилися книжками з іншими.
У цей день нас чекала ще одна зустріч - воркшоп від Романа Закревського, чернігівського фотохудожника, який поділився кількома крутими лайфхаками з фотографування. Дякуємо за отриманий цінний досвід.
Вівторок, 25 квітня, запам’ятався не тільки сонячною погодою, але й зустрічю із студентами ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського та їх керівницею Кулик Іриною Олександрівною. Який же цікавий квест вони підготували для нас! Скільки корисного про історію давнього Чернігова ми дізналися і дослідили! Ми знайшли нових друзів і дуже вдячні їм за змістовно проведений час.
Дуже вразив нас урок історії у четвер, 27 квітня. Ми познайомилися з надзвичайно цікавим студентом інституту історії Олексієм Ященком, реконструктором старовини, який дав нам майстер-клас з історичної реконструкції. Нас просто вразив автентичний одяг, взуття, пошите за традиціями Стародавньої Русі, зброя того періоду. Урок пройшов, як одна хвилина. Дякуємо нашим вчителям історії за такий подарунок.
🩵У суботу, 29 квітня, запрацювала творча майстерня з підготовки до Останнього дзвоника. Разом з іншими класами виготовляли подаруночки для другокурсників.
Ось і неділя. Це, звісно, квітнівка! Ура! Веселощі! А також творчість, змагання, пісні, танці. Було класно!
Дякуємо всім-всім, хто зробили цей тиждень незабутнім!