Шапка

Круглий стіл з обговорення викликів, які стоять перед освітою


29 вересня у межах робочої поїздки Голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак Ruslan Gurak

зустрівся з колективом Чернігівського обласного наукового ліцею. До круглого столу з обговорення викликів, які стоять перед освітою, долучилися Микола Конопацький, начальник Управління освіти ЧОДА та Тетяна Маханькова, керівниця Управління ДСЯО в Чернігівській області.

Під час зустрічі Руслан Гурак зазначив, що незважаючи на руйнування закладів освіти і жах, який через обстріли переживають освітяни, діти та їхні батьки, кожен з нас упевнений у перемозі України над російськими загарбниками. Не останню роль у стійкості, хоробрості й патріотизмі українців відіграє якісна освіта, яку самовіддано забезпечують у синергії засновники, директори закладів і педагоги.
Учасники обговорення змогли акцентувати увагу й на основних викликах, які стоять перед освітою: відсутність вчителів-предметників, особливо в сільській місцевості, забезпечення якісного освітнього процесу в онлайн режимі, соціалізація учнівства під час дистанційної освіти тощо.
Ганна Коломієць, директорка #ЧОНЛ, зауважила, що хорошого вчителя треба "виростити" самим й поділилася секретом ліцею - заклад освіти не залишає своїх випускників після закінчення 11 класу. Завдяки асоціації ВОЖБАТ, Університету життєвого успіху випускників, Форумам випускників вони завжди в полі зору й поруч. Тому нині 12 представників педагогічної команди ліцею складають саме його випускники.
Ліцей наразі відновлюється після пошкоджень у результаті військових дій. Сподіваємося, що наша перемога вже дуже близько й ми зможемо зустрітися з учнівством у затишних аудиторіях, а всі виклики для освітян стануть можливостями