Шапка

Історії гідності трьох хлопців і трьох дівчат


У День Гідності й Свободи розкажемо вам про історії гідності трьох хлопців і трьох дівчат.

Хлопці - наші випускники різних років, різних профілів. Які в різний період часу прийшли до розуміння важливості підтримати обдарованих учнів та учениць #ЧОНЛ й почали фондувати іменні стипендії. Це Іван Лапа, Максим Хоменко та Олександр Божок.
Троє дівчат - це учениці другого курсу, які своїм розумом і щоденною кропіткою працею здобувають перемоги в освітній, науковій, творчій сферах. Це Тетяна Білик, Яна Дитюк і Аліна Лось.
Усі ці люди - уособлення нової генерації українців. Нації, яка змінила Україну й змінює сьогодні увесь світ.
Про хлопців ми вже писали не один раз. Ви зможете познайомитися з ними в рубриці Бренд ліцею на нашому сайті. Ось тут https://lyceum-cn.org/.../imennym-stypendiiam-vid.... Ми безмежно вдячні їм щодня.
А от із цьогорічними номінантками іменних стипендій ми знайомимо вас прямо зараз:
 
Тетяна Білик - учениця гуманітарного профілю. Відмінниця, пише наукову роботу, отримала диплом 2-го ступеня на обласному етапі олімпіади з математики, переможниця конкурсу з історії Острозької академії. На іменну стипендію розраховувала, бо грунтовно працювала увесь попередній рік і отримала хороші результати. Гроші покладе на депозит (не даремно перемога з математики.
 
 
 
 
 
Яна Дитюк - учениця фізико-математичного профілю, відмінниця, має диплом 2-го ступеня на обласному етапі олімпіади з економіки та переможниця 3 етапу олімпіади з правознавства. Стипендію очікувала, бо весь рік працювала на неї - слідкувала за своїми оцінками, порівнювала з іншими сильними учнями й ученицями, брала участь в олімпіадах і перемагала. А до того ж, була активною в позанавчальному житті ліцею.
 
 
 
 
 
Аліна Лось - учениця біолого-хімічного профілю, відмінниця навчання; отримала диплом 3го ступеня на 3-му етапі (обл.) Конкурсу-захисту МАН; має диплом 2-го ступеня олімпіади з хімії та диплом 3-го ступеня з олімпіади з української мови на обласному етапі. Стипендію не очікувала, це стало сюрпризом. Вважає, що їй дуже пощастило з друзями, завдяки підтримці яких і має стільки здобутків. Поки стипендіальний фонд не знає, куди витратить, вирішила накопичувати.
 
 
 
 
 
Усі дівчата вдячні випускникам за таку можливість - отримувати іменні стипендії. Це не просто фінансова підтримка, це визнання їхніх досягнень тими, хто й самі пройшли шлях від успіхів у ліцеї до успіхів дорослого, самостійного життя.