Шапка

Проєктна робота під час вивчення інтегрованого курсу "Природничі науки"


Вивчення нового матеріалу, опрацювання популярних кейсів з природокористування,

розробка власного бачення майбутнього - це короткий перелік того, що опрацьовують учні й учениці ЧОНЛ у рамках предмету.

Учнівство 10 класу суспільно-гуманітарного провели дослідження наявності природних ресурсів та джерел енергії і рівня економіки країн, які володіють цими ресурсами.
У світовій економіці відслідковуються показники природних ресурсів: чим більше нафти, природного газу, деревини, золота, тим вище рейтинг у списку країн. Деяким належать найбільші території, на яких достатня кількість запасів. У цей список входити Канада, США, Китай і росія, вони займають перші рядки в рейтингу.
Описуючи найбагатші країни світу варто згадати арабські країни, які в останні десятки років змогли добитися просто колосального розвитку і великого багатства. Регіони Перської затоки перетворилися в арабську казку. З економічної оцінки, їх добробут зріс у 200 разів.
Про це дискутували ліцеїсти, робили власні дослідження й презентації. Навіть повітряні тривоги не завадили. Гортайте фото й шукайте "свою" країну.