Шапка

«Нескорені! Вільні творити майбутнє!» - запрошуємо долучитися до фотовиставки!


Увесь світ здригається від світлин з України. Вони привертають увагу світової спільноти до війни, яку розв’язала росія.

Майже півтора роки українські діти ховаються під час тривог в укриття – підземки, паркінги, метро, бомбосховища, за дві стіни й творять майбутнє – здобувають освіту, займаються творчістю, спортом, підтримують військових.

Ми збираємо фотографії, зроблені дітьми та молоддю України, аби показати всьому світу їхню нескореність, жагу до життя, до ствердження цінностей цивілізованого світу. Водночас – продемонструвати злочини, які коїть сьогодні росія.
Через війну тисячі дітей лишилися без батьків, рідних, домівок, безпечного сьогодні й упевненого майбутнього. Ми маємо привернути увагу світу та захистити наших дітей і їхнє майбутнє.
Якщо маєте авторські фотографії як свідчення війни в Україні (із місць окупації, деокупованих населених пунктів, наслідків обстрілів, зі шкіл, бібліотек тощо) і готові долучитися до фотовиставки «Нескорені! Вільні творити майбутнє!», надсилайте їх до 20 травня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи в телеграм 0660183016 (формат «Файл»). Обов’язково вкажіть: прізвище та ім’я, вік, населений пункт, мобільний телефон, назву фотографії, зробіть її короткий опис. Заповнюйте дошку Padlet – і фотовиставка стане доступною в усьому світі: https://bit.ly/3nk0ENw.
Фотовиставка реалізується євроклубом Чернігівського обласного наукового ліцею у рамках проєкту «Війна за європейські цінності – обираємо свободу та демократію» за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».