Шапка

Четвертий день літньої школи суспільно-гуманітарного присвячений рівності


Саме про цю цінність учнівство сьогодні дискутували й досліджували її витоки.

У першій половині дня дізналися про рівні можливості громадської участі під час тренінгу "Розвиток молоді в Чернігові та Україні. Як можна стати молодим громадським діячем" в AWARE ZONE Чернігів. Зустрілися з координаторками центру, познайомилися з їх історіями успіху. А депутатка Чернігівської міської ради Юлія Дарницька надихнула своїм досвідом - від започаткування малого бізнесу до виборів у місцеву раду.
У другій половині дня учні й учениці провели зустрічі за принципом рівний-рівному в Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка:
 
Спочатку подорожували фізичними величинами й астрономічними одиницями з Олегом Пустовим, викладачем кафедри фізики та астрономії, згодом побували в гостях у Чернігівського молодіжного аматорського театру EX LIBRIS. Керівниця театру Марина Каранда, кандидатка філософських наук, доцентка кафедри філософії і культурології і учасники ініціативи розповіли про особливості соціального театру та його досягнення. Вони запропонували учнівству відчути атмосферу через інтерактивні завдання. А гра-розмова про цінності - матеріальні і духовні, які керують нашим життям, спонукала до глибоких роздумів і висновків.
Сьогоднішній день довів, що навіть за складних умов натхненні люди можуть творити, якщо вони об'єднані світлою ідеєю. Переможемо.