Шапка

Уміння психологічно стабілізувати себе та допомогти тим, хто поруч є однією із важливих навичок необхідних українцям сьогодні


Саме тому педагоги ліцею уже вдруге за короткий проміжок часу стали учасниками тренігової програми, спрямованої на формування цих умінь.

Тренінг "Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу" відбувався у рамках проєкту" Мирне завтра". Метою проєкту є покращення доступу до освіти та послуг із захисту дітей, які постраждали через військові дії у Чернігові та Чернігівській області.
Під час тренінгової роботи учасники мали змогу ще раз звернутися до поняття ППД та напрацювати необхідні навички здійснення такої допомоги. Скарбничка педагогів значно поповнилася новими ефективними практиками щодо профілактики дистресу в учасників навчально-виховного процесу, психологічної самодопомоги. збереженню ментального здоров'я.

Велика подяка тренерці Олені Антоненко за змістовну та екологічну роботу, за неймовірну палітру арт-практик, розмаїття вправ з МАК та інших психологічних корисних "штучок".