Шапка

Учениця ЧОНЛ Софія Булденко здобула перемогу у щорічному обласному екологічному конкурсі «Одна планета – одне майбутнє»


Диплом та цінні подарунки учениці вручили Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА та Наталія Грудницька, директорка Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА.

Наукова робота Софії "Упровадження кліматичних підходів в умовах війни на прикладі діяльності екошколи КЗ «Чернігівський обласний науковий ліцей»" (керівник - Світлана Потоцька, методист ліцею) є свідченням того, що учнівська молодь ЧОНЛ активно продовжує впроваджувати під час війни молодіжний рух «Компостування в громадах – молодь діє!» для територіальних громад Чернігівської області, який започаткований проєктом інноваційної програми ПМГ ГЕФ «Молодь та зміна клімату». Цей проєкт спрямований на впровадження молодіжних ініціатив, поширення практики компостування у громадах та привернення уваги до цієї проблеми.

Важливим пріоритетом ліцею виступає екологічне виховання молоді й значна увага приділяється залученню молоді до екодружніх проєктів, конкурсів еколого-біологічного напрямку, природоохоронних акцій. Ми вдячні всім, хто підтримує учнівство та їх науковий поступ!