Шапка

«Мрій! Твори! Навчайся!»


Це один із меседжів проєкту «Мирне завтра», який реалізується в Чернігові та області задля ресурсної підтримки дітей.

У його рамках і відбулася АРТ-зустріч учнівства ліцею з талановитим італійським митцем Паоло Койя, який останніми роками плідно працює в Україні та присвячує їй свої витвори мистецтва.

Мова мистецтва універсальна і не потребує перекладу, бо нею промовляє серце, душа людини. Над творенням сердечного послання, яке б втілювало мрію українських дітей про мирну, квітучу Україну та їх прагнення жити у такій країні, і працювала група учасників та учасниць цієї арт-зустрічі разом з Паоло Койя. Створена картина уже почала свої мандри і у п’ятницю була вперше презентована загалу – учням та ученицям інших шкіл, які також брали участь у цьому проєкті. Далі вона мандруватиме Європою, несучи заповітне дитяче бажання про МИР, і промовлятиме до світу незнайомих людей яскравою мовою символів та фарб.
Висловлюємо глибоку вдячність за фінансову підтримку проєкту італійській організації «Terre des hommes», за реалізацію проєкту ГО «Асоціація демократичного розвитку» , за творчий задум і його втілення - Паоло Койя.