Шапка

Змістовно, насичено та релаксаційно пройшов вікенд для учнів та учениць суспільно-гуманітарного профілю (економіко-правова та мовна галузі знань)


Вони відвідали природничу перлину #ЧОНЛ - агробіостанцію.

Всіх радо зустріла Світлана Потоцька, кандидатка біологічних наук, методист ЧОНЛ - вона організувала локацію ЗНАЙОМСТВО З АГРОБІОСТАНЦІЄЮ / ДИТЯЧИМ БОТАНІЧНИМ САДОМ як платформою для науково-дослідницької діяльності учнів та практик органічного ЗЕМЛЕРОБСТВА. Також Світлана Олександрівна провела майстер-клас з артфітотерапії «ЯК ЗБЕРЕГТИ ЧАСТИНКУ ЛІТА» (малювання квітами).
Юрій Карпенко, завідувач кафедри екології, географії та природокористування, кандидат біологічних наук НУЧК; учитель біології і екології ЧОНЛ провів для учнівства майстер-клас з гарденотерапії «ЯК ВИРОСТИТИ МІКРОГРІН». Наступного разу під час очного навчання споживатимемо корисності, вирощені власними руками.
Марія-Єлизавета Кожедуб, представниця ГО «ЕКО місто» провела лекцію «ВИКОРИСТАННЯ ВТОРИННОЇ СИРОВИНИ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ» та майстер-клас з атртерапії «ПЕРЕРОБЛЮЄМО ПЛАСТИК НА ФАНТАСТИК».
Вихователі класів організували фітотерапію - всі разом посмакували чай з лікарських рослин, вирощених на агробіостанції.