Шапка

Ліцей знаходиться у постійному пошуку тих учнів, які проявляють особливий інтерес до науки


Щастить тим учням у житті, які змогли знайти свою школу та своїх вчителів чи вчителя.

Теж саме можна сказати і про школу. Їй дуже пощастить у разі зустрічі зі «своїм» учнем. У цьому випадку відбувається зацікавлений діалог між учнем та школою, інтенсивний їх розвиток та взаємозбагачення.

Ліцей знаходиться у постійному пошуку тих учнів, які проявляють особливий інтерес до науки, прагнуть займатися інтелектуальною творчою та пошуковою діяльністю. Учнів , які готові досліджувати, ставити експерименти, конструювати, щось удосконалювати та винаходити.
День відкритих дверей, який відбувся 29 квітня у #ЧОНЛ, став ще одним із ліцейних заходів, спрямованих на знайомство дев’ятикласників області із ліцейним простором, педагогами, учнями, інформацією про організацію освітнього процесу, можливостями для реалізації своїх наукових та профільних запитів. Також батьки ознайомилися з особливостями вступної кампанії у цьому навчальному році та отримали відповіді на питання, які хвилювали найбільше.
Попри усі виклики, пов’язані з війною, у Дні відкритих дверей взяли участь близько 200 майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Це ще раз підтверджує той факт, що для українців цінність освіти є надзвичайно високою і в українському суспільстві зберігається прагнення бути освіченою нацією. Тож, йдемо назустріч одне одному та продовжуємо пошук своїх учнів та своєї старшої школи заради якісної освіти.
 
!!! Із 1 травня для тих, хто визначилися, розпочався перший етап прийому документів до ЧОНЛ. https://www.lyceum-cn.org/.../do-uvahy-abituriientiv-ta...