Шапка

Група учнівства з ЧОНЛ продовжують своє перебування в Ганновері та участь у проєкті Recreation Project


4.09.23 Kunst |Stunde.

Уроки мистецтва в Bismarckshule, які ми відвідали у цей день, допомогли нам художньо втілити свої задуми та вкласти в наші роботи особливий зміст. Ми не лише теоретично познайомилися з графічним мистецтвом, а й вперше в житті створили власні гравюри.
5.09.23 Bowling.
Гра у боулінг принесла неабиякі враження для учнівства. Це була неперевершена, захоплююча гра, котра допомогла віддалитися від наших буднів в Україні. Рухлива гра - це дуже гарний спосіб для душевного відновлення.
Особливе задоволення принесло спілкування із координатором проекту ЮНЕСКО «Школи» Клаусом Шилінгом. Це була дуже тепла розмова, через яку ми висловили свою вдячність та відчули щире зацікавлення співрозмовника у підтримці українських дітей.
6.09.23 Подорож до Гамбурга.
Нам пощастило відвідати відомий музей у Гамбурзі «Мініатюрна країна див» ( Miniatur Wunderland), у якому знаходиться найбільший залізничний макет у світі. Цей музей дозволив нам за короткий час «помандрувати» Америкою, Швейцарією, Скандинавією …
Також у нас була змога здійснити коротку екскурсію самим Гамбургом та ще більше дізнатися про історію та культуру німецького народу.
Мандри тривають, а враження зібрали Смаглюк Анна та Білик Віталій.