Шапка

Представники комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій відвідали обласний педліцей для обдарованої сільської молоді

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
7 червня, 2021 р.

Сьогодні в Чернігові проходить виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему «Законодавче забезпечення доступності повної загальної середньої освіти та запровадження якісної профільної старшої школи (на прикладі Чернігівської області)».

Під час перебування в обласному центрі народні депутати-члени зазначеного вище Комітету та працівники секретаріату, представники Міністерства освіти і науки України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України разом із керівництвом області відвідали низку закладів освіти та провели засідання в приміщенні ОДА.

Від обласної ради участь в роботі виїзного засідання взяла перший заступник голови Ніна Лемеш.

Візит парламентарів на Чернігівщині розпочався із відвідування обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради.

Члени делегації разом із Ніною Лемеш оглянули навчально-дослідну ділянку ліцею (Агробіостанцію), де відбулася презентація дитячого ботанічного саду, а також ознайомились із матеріально-технічною базою закладу.

https://chor.gov.ua/nasha-diyalnist/novini/item/11347-predstavnyky-komitetu-verkhovnoi-rady-ukrainy-z-pytan-osvity-nauk

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
7 червня, 2021 р.