Шапка

Назар Рей в ефірі Чернігівської хвилі Українського радіо

Українське радіо: Чернігівська хвиля,
14 травня, 2021 р.

«Впровадження компостування залишків рослинності як екологічної моделі природних процесів ґрунтоутворення на території Чернігівського Полісся», - ця наукова робота принесла учневі ЧОПЛ Назарові Рею та його науковій керівниці Світлані Потоцькій перемогу в номінації «екологія» Всеукраїнського конкурсу на присудження нагороди для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода».

«Через спалювання сухостою щороку в Україні відбуваються масштабні пожежі. Це все призводить до знищення ґрунтової флори і фауни. І тому ми вирішили цим займатися, щоби покращити екологію та взагалі покращити ґрунт. Адже на моїй малій батьківщині (це Ніжинський район) піщаний ґрунт. І тому ми вирішили покращити його хімічний склад», - розказав в ефірі Чернігівської хвилі Українського радіо Назар Рей.

За словами Світлани Потоцької, такі юнацькі наукові роботи за обсягом подібні до бакалаврської чи магістерської у виші. Для школярів такі переможні роботи надають певні привілеї під час вступу.

Назар Рей також розповів слухачам Чернігівської хвилі, як можна застосувати його наукові напрацювання вдома, зокрема, як самостійно збагатити ґрунт за допомогою компосту.

Запис ефіру – за посиланням: https://bit.ly/3oePNAq