27 листопада у Чернігівському обласному науковому ліцеї відбулася Всеукраїнська учнівська екологічна конференція "Вивчати, щоб зберегти". Захід об’єднав 100 молодих дослідників, педагогів та всіх, хто небайдужий до питань довкілля й сталого розвитку із п'яти регіонів України: Чернігівщини, Київщини, Житомирщини, Полтавщини й Тернопільщини.
Із нагоди 107-ї річниці з Дня заснування Національної академії наук України Пенітенціарна академія України спільно з обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді» Чернігівської обласної ради 26 листопада 2025 р. провели круглий стіл «Молодь у науці: від перших кроків до професійної діяльності».
Інформуємо, що на підставі протоколу №18 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з безпекових міркувань перша освітня зустріч учасників Дистанційної наукової школи пройде 01.11.2025р. дистанційно. Заздалегідь вдячні за розуміння!
Розклад роботи можна ЗАВАНТАЖИТИ
або дивитися тут![]()
Перша освітня зустріч у 2025-2026 навчальному році у ДНШ відбудеться у суботу 1 листопада в офлайн-режимі на базі комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей». Початок зустрічі о 8.30.
Детальна інформація про організаційні моменти, розклад занять, тематику спілкування з батьками розміщена в Classroom, створених для взаємодії з учнівством ДНШ. Щоб отримати запрошення до гугл-класу необхідно зареєструватися за цим покликанням:
https://docs.google.com/forms/d/1i6fZD-6c36VLOGTko1fe74iJXpTttB_ncvkz9x3HfxY/edit?ts=68da6f38
Освіта – це не просто шлях до успіху. Це внесок у майбутнє України. Вчимося, мріємо, діємо – для себе і для своєї країни!
Чекаємо на вас!







